Serwisy oraz portale internetowe

Home / Serwisy oraz portale internetowe

Facebook posiada już ponad 2,2 miliarda użytkowników, Przychody 12,466 mld USD (2014)

Wikipedia
Obecnie jedną największych części ruchu w Internecie generują serwisy ogłoszeniowy oraz portale społecznościowe. Jeśli masz dobry pomysł to już połowa sukcesu, kolejna to znaleźć wykonawcę i nie zbankrutować już na samym początku. Niesety nie możemy podac wyceny na samym starcie, bo poprostu nie wiemy co potrzebujesz.
Jeśli masz pomysł na nowy serwis społecznościowy , serwis ogłoszeniowy a może coś innego czego jeszcze nie ma. Napisz, zadzwoń.

Działaj zanim ktoś cię ubiegnie.

Etapy Pracy


1

ROZMOWA

Na początku ustalamy co i jak. Co powinna zwierać twoja strona, sklep i jak działać. Określamy jakie technologie wykorzystamy,określamy kluczowe funkcjonalności, termin reazliacji.

2

ROZPOCZĘCIE PROJEKTU

Po dokładnym określeniu co i jak, zabieramy się do pracy. Otrzymujesz od nas link z dedykowanym miejscem na naszym serwerze gdzie na bieżąco oceniasz etap pracy, w tym czasie możesz wnosić uwagi oraz zastrzeżenia jak i spostrzeżenia.

3

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Dzięki twojemu nadzorowi nad projektem, współpraca przebiega sprawnie a projekt nabiera wyglądu zgodnego z twoimi oczekiwaniami. Projekt jest zakończony przenoszony na serwer