Rzeczywistość rozszerzona

Bez okularów, bez instalowania aplikacji, tak po prostu twoj telefon połaczy dwa światy.
Home / Rzeczywistość rozszerzona

Na Ziemi zawsze rządził najinteligentniejszy gatunek. Dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Autor: Oren Etzioni, dyrektor generalny Allen Institute for Artificial Intelligence w Seattle.
W przeciwieństwie do rzeczywistości wirtualnej, która wymaga „przebywania” w całkowicie wirtualnym środowisku, rzeczywistość rozszerzona wykorzystuje istniejące środowisko naturalne i po prostu nakłada na nią wirtualne informacje.A co najważniejsze. Nie potrzebujesz do tego żadnych okularów, nie instalujesz zadnych dodatkowych aplikacji, wystarczy telefon komórkowy, tablet, komputer i twoja strona www.

Nałożenie wirtualnego modelu stolika oraz kanapy do realnego pomieszczenia klienta.

Zobacz Przykład

Zobacz jak etykieta ożywa dzięki rzeczywistości rozszerzonej

Przykładowe Zastosowanie

Zaangażuj

Zaskocz swoich czytelników niesamowitymi wrażeniami związanymi z rzeczywistością rozszerzoną ożyw wirtualne postacie, zwierzęta, rzeczy na swoje stronie WWW.

Intereakcję

Wejdź w Interakcję z modelami. Każdy model stworzony w przestrzeni wirtualnej może wykonywać wskazane instrukcję oraz reagować na intereakcję.

Nowoczesność

Wyróżnij się pośród konkurencji oraz zaskocz odwiedzających nowoczesnym podejściem oraz technologiami, zbuduj obraz marki jaki zapamiętają klienci.

Sklepy on-line

Czy nie było by wspaniale zobaczyć jak prezentuje się sprzęt, mebel jaki chcesz kupić w twoim domu już zanim go kupisz. Z naszymi rozwiązaniami to proste.

Wirtualne instrukcje obsługi

Idealne rozwiązanie dla producentów. Dzięki rzeczywistości rozszerzonej masz możliwość przedstawić sposób montażu wykonania każdej częścią wraz z jej opisem i sposobem złożenia.

Nauka

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsze wyniki daje nauka teorii połączona z praktyką, z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej masz możliwość „powołania do życia„ każdego z przykładów jaki tylko tylko staje się tematem nauki.

Kontakt