Sklep internetowy

Bez dodatkowych opłat działa 24/7
Home / Sklep internetowy

Polska plasuje sie na 13 miejscu w zestawieniu najszybciej rosnących rynków e-commerce na świecie. Wartość naszego rynku to 50 mld zł.

Statista Digital Market Outlook.
Dzisiaj liczy się szybkość świat brnie do przodu, ludzie nie mają czasu. Dlatego większa część społeczeństwa wybiera zakupy w sieci. W Internecie możesz sprzedać wszystko od towarów po usługi.

Co najważniejsze 24/7
Jak wskazuje raport Gemius Raport , przeszło połowa Polaków robi zakupy w sieci i ten odsetek rośnie. Nikt nie chce zostawać tyłu, nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi.

87 % kupujących zapytanych dlaczego taka formę zakupów wybrali odpowiedziało „Całodobowa dostępność sklepów i serwisów online”
Czy stać cię na to aby nie dotrzeć do co drugiego Polaka z swoją ofertą?

Kontakt


Sklep Internetowy

Nowoczesność

Dzięki technologią web developmentu sklep może posiadać wszelkie udogodnienia w tym modele 3D prezentujące twój produkt.

Dostepność 24/7

Bezkonkurencyjna dostępność. Z każdego miejsca oraz medium od telefonów po telewizory. I to nie zależnie od świat czy pory dnia.

Opieka Techniczna

Na każdy zaprojektowany przez nas sklep otrzymujesz od nas 12 mc darmowej pomocy technicznej oraz gwarancję.

Zasięg

W porównaniu do sklepu stacjonarnego nie ma tutaj ograniczeń, twoje produkty, usługi możesz sprzedawać w dowolnym miejscu.

Koszty

Cena sklepu internetowego to ułamek kosztu jaki musiał byś ponieść na sklep stacjonarnego . U nas możesz mieć już w pełni funkcjonalne sklep od 3000 a nawet podzielić tę płatność na raty.

Płatności

Do każdego wykonanego przez nas sklepu dodajemy szybkie płatności oraz różne formy dostawy.