Projektowanie Stron Internetowych

Twoje miejsce w największym medium świata
Home / Projektowanie Stron Internetowych

Ponad 79% gospodarstwdomowych posiadało dostępdo Internetu szerokopasmowego.

GUS
Dzisiaj każdy w pierwszej kolejności szuka usług , produktów oraz informacji w Internecie. Postępu nie da się zatrzymać, za to można a nawet trzeba go wykorzystać.
Nikt nie chce zostawać tyłu, nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi.
U nas to ty decydujesz jak ma wyglądać twoja strona, jeśli nie masz wizji nasza grafik wykona projekt dla ciebie i tylko ciebie.
Twoja strona jest unikalna i robione tylko w jednej oryginalnej kopi – dla ciebie.

Etapy Pracy


1

ROZMOWA

Na początku ustalamy co i jak. Co powinna zwierać twoja strona, sklep i jak działać. Określamy jakie technologie wykorzystamy,określamy kluczowe funkcjonalności, termin reazliacji.

2

ROZPOCZĘCIE PROJEKTU

Po dokładnym określeniu co i jak, zabieramy się do pracy. Otrzymujesz od nas link z dedykowanym miejscem na naszym serwerze gdzie na bieżąco oceniasz etap pracy, w tym czasie możesz wnosić uwagi oraz zastrzeżenia jak i spostrzeżenia.

3

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Dzięki twojemu nadzorowi nad projektem, współpraca przebiega sprawnie a projekt nabiera wyglądu zgodnego z twoimi oczekiwaniami. Projekt jest zakończony przenoszony na serwer


Zalety Posiadania Strony WWW

Dostępność

Twoja strona podobnie jak sklep internetowy nie działa 24/7, nie musisz jej zamykać ani w niedziele ani święta.

Pewność

Po zakończeniu projektowanie strony, otrzymujesz od nas wsparcie techniczne oraz gwarancje przez 12 mc.

Wiarygodność

Twoja strona to nie tylko dobra i darmowe reklama twoje firmy w internecie, to również wzmocnienie twojej wiarygodności.

Brak ogrniczeń

Dzięki rozwojowi technologii, dzisiaj możemy zakodować wszystko, od umieszczenie w domu klienta wirtualnego towaru jaki oferujesz po badanie czy jest zadowolony z zakupu, kończąc na wydawaniu twoje stronie internetowej poleceń głosowych, oraz wszystko co sobie wymyślisz.

Nowoczesność

Jak wspomnieliśmy powyżej dzisiaj każdy rozpoczyna poszukiwanie usługi , produktu od wyszukiwania w Iinternecie. Czy stać cię na to aby zostać wykluczonym z tego miejsca tym bardziej , że twoja konkurencja ma już stronę.

Dlaczego My

Na rynku jest mnóstwo firm oferujących wykonanie strony internetowej. Warto zapytać czy stronę jaką ci oferują to rozważanie szyte dla ciebie czy wykorzystają gotowy szablon ( jakich mnóstwo w internecie ) przerabiając go tylko, przez co otrzymujesz przerobionego gotowca.
U nas to ty decydujesz jak ma wyglądać twoja strona, jeśli nie masz wizji nasza grafik wykona projekt dla ciebie i tylko ciebie.

Zaprezentuj swój produkt w niepowtarzalnej formie, zrób wrażenie na klientach

Kontakt