Sztuczna inteligencja

ROZWIĄZANIA OPARTE O AI
Home / Sztuczna inteligencja

Na Ziemi zawsze rządził najinteligentniejszy gatunek. Dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Autor: Oren Etzioni, dyrektor generalny Allen Institute for Artificial Intelligence w Seattle.
Sztuczna inteligencja to nie to samo do czego przyzwyczaiły nas filmy sci-fi. Obecnie AI to bardziej algorytm przypominając w działaniu ludzkie neurony. Przy odpowiedniej wiedzy oraz odpowiednim poziomie umiejętności możemy zaprzęgnąć go aby ułatwiał nam życie, oraz pomógł rozwijać nasz biznes.
Jak podaje „State of Artificial Intelligence for Enterprises aż 80% ankietowanych firm deklaruje, że już inwestuje lub planuje inwestycje w tego typu technologie, a 30% planuje ich zwiększenie w najbliższych trzech latach. Raport
Nikt nie chce zostawać tyłu, nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi.

Nasz System Rozpoznawania Twarzy oparty o AI


Przykładowe Zastosowanie

Systemy kontroli

Naucz program aby rozpoznawał niechciane osoby oraz informował cię o ich pojawieniu się w kamerze, lub odwrotnie, niech rozpoznaje tylko osoby uprawnione.

Heatmap-y

Chcesz wiedzieć gdzie użytkownicy najczęściej spoglądają na twojej stronie, sklepie czy serwisie. A dzięki temu ocenić jakie dział twojej strony, sklepu najczęściej przyciąga wzrok.

Personalizacja behawioralna

Korzystając z dobrodziejstw AI umożliwimy ci ocenę nastroju, wieku oraz płci swojego odwiedzającego a dzięki tym informacją będzie ci łatwiej dopasować ofertę dla użytkownika.

Większa Dostępność oraz użyteczność

Zaskocz swoich odwiedzających nowościami, oraz ułatwiaj im korzystanie z witryny. Na przykład kiedy użytkownik chce odpowiedzieć na czyjś komentarz, albo napisać recenzję produktu, nie musi już tego robić ręcznie wpisując swoja wiadomość, może wypowiedzieć komentarz, albo frazę do wyszukania a AI zrobi całą resztę odkoduje to co mówi w oraz wpisze w odpowiednie pole.

Wsparcie procesu decyzyjnego - analiza danych

AI jest w stanie ocenić czym będą zainteresowani klienci w twoim sklepie i to w czasie rzeczywistym ale również w oparciu o dane historyczne. Jeśli prowadzisz serwis gdzie użytkownik może umieszczać swoje treści, z ai jesteś w stanie ocenić czy treści są legalne bądź przeznaczone tylko dla dorosłych, filtrować komentarze użytkowników np. czy nie są obraźliwe oraz wiele więcej.

Analiza wizualna treści

Prowadzisz serwis gdzie użytkownik umieszcza swoje treści. Z wykorzystaniem AI możesz zautomatyzować proces analizy zdjęć umieszczanych przez użytkowników pod względem dopuszczalności wiekowej oraz wizualnej.

Kontakt