Nasza oferta

Wszelkie nasze usługi wykonujemy z myślą o tym aby przynosiły zysk naszym klientom oraz poprzez przyczyniły się do zwiększania zasięgów firmy.
Każdy jest inny i potrzebuje dopasowanego rozwiązania, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tworząc ofertę szytą na miarę.

tworzenie wtyczek i motywów WordPress

Tworzenie wtyczek WordPress

Wordpress to obecnie najpopularniejszy CMS na świecie. Używany jest przede wszystkim do tworzenia stron internetowych lecz nie tylko. Za pomocą tysięcy dostępnych wtyczek jego funkcjonalności jest dowolnie rozszerzona.

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Strona Internetowa to bezkonkurencyjna dostępność. Z każdego miejsca oraz medium od telefonów po telewizory. Niezależnie od dnia, lokalizacji z każdego miejsca na ziemi możesz zdobywać klientów na swoje usługi, towary.

Tworzenie sklepów internetowych

Tworzenie sklepów internetowych

Dzisiaj posiadanie sklepu internetowego to konieczność. Dlatego warto zadbać o to aby sklep był taki jakiego potrzebujesz. U Nas to ty decydujesz jakie funkcjonalności ma zawierać twój sklep.

Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję

Tworzenie rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję

Sztuczna inteligencja to nie to samo do czego przyzwyczaiły nas filmy sci-fi. Obecnie AI to bardziej algorytm przypominając w działaniu ludzkie neurony. Przy odpowiedniej wiedzy oraz odpowiednim poziomie umiejętności możemy zaprzęgnąć go aby ułatwiał nam życie, oraz pomógł rozwijać nasz biznes.

tworzenie wtyczek i motywów WordPress

Tworzenie dedykowanych motywów WordPress

Dedykowana szablon Wordpress to po pierwsze szybkość, po drugie unikalność. Gotowe szablony i te robione za pomocą narzędzi wizualnych są z reguły obciążane wielkimi ilościami kodu którego nie potrzebujesz, to z kolei przekłada się na szybkość ładowania strony a to jest jednym z ważnych czynników przy pozycjonowaniu twojej strony internetowej.

Tworzenie dedykowane oprogramowania dla firm

Tworzenie dedykowanego oprogramowania

Oferujemy kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie relacjami z klientami, organizujące prace firmy i wspomaganie wszystkich faz kontaktu klienta z firmą.

Rzeczywistość Rozszerzona

Rzeczywistość rozszerzona

Rozwiązania oparte o rzeczywistość rozszerzoną W przeciwieństwie do rzeczywistości wirtualnej, która wymaga przebywania w całkowicie wirtualnym środowisku, rzeczywistość rozszerzona wykorzystuje …

google_ads

Reklama Google Ads

Kampania reklamowe Google Ads Nie bez powodu przyjęło się powiedzenie iż reklama jest dźwignią handlu. Bo to właśnie ona zwłaszcza …

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej czy też sklepu internetowego to w skrócie mówiąc, czynność która ma za zadanie umieść twoją stronę najwyżej jak to możliwe w wynikach wyszukiwania.

modele 3D i wizualizacje 3D na stronie internetowej

Modele 3D oraz wizualizacje

Jedyna bariera w świecie internetowego handlu to brak fizycznej możliwościowi obejrzenia produktu przed jego zakupem. Dzisiaj, dzięki najnowocześniejszym technologiom internetowym możemy i te barierę pokonać może nie dosłownie lecz zdecydowanie zbliżyć się do realności na tyle ile to tylko dzisiaj możliwe.

Potrzebujesz innego rozwiązania?

Zadzwoń