Zaprezentuj swój produkt w 3D na swojej stronie internetowej

Jedyna bariera w świecie internetowego handlu to brak fizycznej możliwościowi obejrzenia produktu przed jego zakupem.

Dzisiaj, dzięki najnowocześniejszym technologiom internetowym możemy i te barierę pokonać może nie dosłownie lecz zdecydowanie zbliżyć się do realności na tyle ile to tylko dzisiaj możliwe.

Umieścimy twój produkt na twojej stronie internetowej w świecie 3D. Dzięki czemu twój potencjalny klient, będzie mógł do dokładnie obejrzeć a nawet dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej przymierzyć i umieścić u siebie w domu( co zdecydowanie zmiesza zwroty jednoczenie zwiększa zadowolenie z zakupu ) twój produkt a twojej firmie zapewni renomę oraz sprawi iż klienci zapamiętają właśnie ciebie.

Modele oraz wizualizacje 3D na twojej stronie internetowej

Nowoczesność

Z racji iż jest to dość niespotykane rozwiązanie, umieszczeniu swojego produktu w 3D zdecydowanie zwiększa sie ugruntowanie marki w świadomości klienta.

Renoma

Wyróżnienie w ten sposób swojej strony internetowej spośród wielu innych konkurencyjnych stron sprawi iż klient zapomnieli własne ciebie.

Wyróżnienie

Wyróżnij sie na tle konkurencji nowoczesnością oraz unikalnością. Dzięki czemu twoi klienci zapamiętają właśnie ciebie.

Przykładowe zastosowania

Zastosowań jest tak naprawdę tyle ile możesz wymyślić. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia.

Co nie oznacza iż nie możemy coś podpowiedzieć.

Wizualizacje Garaży

Twój klient juz przez zakupem będzie mógł nie tylko zobaczyć jak będzie wyglądał jego garaż ale i nawet umieścić go u siebie na podwórku za pomocą rzeczywistości rozszerzonej.

Wizualizacje Domów, Mieszkań

To idealne rozwiązanie na pokazanie domu, czy też mieszkania którego dotyczy plan. Co więcej juz po jego wygenerowaniu będzie mogła przerzucić model domu do świata rzeczywistego i umieścić go na swojej działce.

Wizualizacje Mebli

To idealne rozwiązanie na pokazanie oferowanych przez ciebie mebli. Twój klient po wyborze interesującego fo mebla będzie mógł przerzucić model umieścić go u siebie.

Konfiguratory

Jeśli produkujesz rzeczy nie standardowe jak np. jesteś lakiernikiem i klient nie może zdecydować sie na kolor auta, felgi czy inne detale, pokażesz mu opcje.

Rozrywka

Jeśli jesteś np. właścicielem restauracji pozwól klientowi skonfigurować swoje danie i umieścić je na talerzu, klienci są z dziećmi niech ich stolik zamieni sie w plac zabaw ale taki wirtualny.

Nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi i zajmie miejsce które może być twoje

Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę