Pozycjonowanie stron internetowych Kraków, Nowy Sącz

Pozycjonowanie generalnie możemy podzielić na dwa kategorię. Pozycjonowanie stron, sklepu internetowego lokalnie i to jest dobrą opcja kiedy twoja firma działa lokalnie czy też chcesz dotrzeć do klientów np. z Krakowa czy Nowego Sącza. Wtedy chcesz aby klienci z tych okolic widzieli twoją stronę czy sklep na wysokiej pozycji.

Pozycjonowanie strony internetowej czy też sklepu internetowego to w skrócie mówiąc, czynność która ma za zadanie umieść twoją stronę najwyżej jak to możliwe w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie generalnie możemy podzielić na dwa kategorie, pozycjonowanie lokalne i te jest dobrą opcją kiedy twoje usługi oferujesz głownie lokalnie np. dla Krakowa czy Nowego Sącza, Wtedy chcesz aby klienci z tych okolic widzieli twoją stronę czy sklep na wysokiej pozycji, oraz pozycjonowanie globalne np. na skalę całej Polski.

Samo pozycjonowanie to słowo klucz pod którym kryje się cały szereg czynności które sprawią, że twoja witryna czy sklep internetowy będzie sie znajdowała na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach i co za tym idzie zobaczy ją największa ilość użytkowników.

To kolejny krok jaki powinieneś rozważyć zaraz po zrobieniu strony czy też sklepu internetowego, bo przecież musi sie o twoich usługach, produktach dowiedzieć każdy zainteresowany nimi użytkownik.

Dlaczego pozycjonowanie jest tak ważne

Pozycjonowanie Strony internetowej

W przypadku strony internetowej, pozycjonowanie opiera sie na podniesieniu jej pozycji na frazie czy też frazach w jakich świadczysz swoje usługi.

Pozycjonowanie strony internetowej, czy sklepu to proces długotrwały. Pierwsze efekty pozycjonowania pojawiają sie przeważnie po paru miesiącach.

Pozycjonowanie ma tę przewagę nad np. Kampania reklamową w wyszukiwarce, że twoją stronę zobaczy każdy bez względu na to czy ma czy nie oprogramowanie blokujące reklamy, a te są bardzo popularne bo jak mówią dane to aż 40% użytkowników.

Pozycjonowanie sklepy internetowego

W przypadku sklepu internetowego, pozycjonowanie opiera sie na nie tylko na podniesieniu jego pozycji na głównych frazach, ale też na pozycjonowaniu produktów w twoim sklepie.

Pozycjonowanie sklepu internetowego to również proces długotrwały. i Jak w przypadku strony pierwsze efekty pozycjonowania pojawiają sie przeważnie po paru miesiącach.

W przypadku sklepu bardzo dobre efekty dają również kampanie reklamowe np. Kampania Google Ads, to również mamy w swojej ofercie.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Tutaj cześć użytkowników pewnie jest zaskoczona i myśli sobie ale jak to, to o tym nie decyduje Google

Odpowiedź jest prosta i w pewnym sensie to prawda o tym decydują algorytmy google.

Twoja wizytówka na mapach google to informacja jak każda inna w wyszukiwarce, co prawda o jej pozycji decydują inne czynniki lecz jak wszystko i ją możemy pozycjonować.

A wysoka pozycja w twojej wizytówki przekłada sie na większa ilość telefonów do twojej firmy.

Kampanie Google Ads

Co prawdę nie jest to stricte powiązane z pozycjonowaniem, lecz jej cel jest taki sam czyli

Zwiększenie ilość osób do których dotrzesz z swoją ofertą

Kampanie rządzą sie innymi prawami i nie mają pod względem technicznym nić wspólnego z procesem pozycjonowania, lecz z reguły znacząco zwiększają twoje przychody.

Jak przebiega proces pozycjonowania

User Story

Na samym początku, musimy od ciebie uzyskać jak najwięcej informacji odnośnie twoich usług czy też towarów.

Przygotowanie

Kiedy juz wiemy co będziemy pozycjonować. Przystępujemy do audytu twojej strony, sklepu.

Sprawdzamy czy pasuje do wymagań wyszukiwarek oraz testujemy wydajność

Analiza

Znamy twoje potrzeby, strona jest zoptymalizowana pod pozycjonowanie.

Teraz pora na zrobienie analizy konkurencji oraz oceny ich „siły”.

Otrzymujesz od nas raport z frazami oraz ich informację o tym ile zasobów trzeba aby sie piąć do góry.

Pozycjonowanie

Wszystko jest już dograne na ostatni guzik, więc rozpoczynamy proces pozycjonowania twojej strony czy też sklepu.

Co miesiąc otrzymujesz od nas raport z pozycją strony.

A pozycja twojej strony rośnie.

Nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi i zajmie miejsce które może być twoje

Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę