TWORZENIE MOTYWÓW ( Szablonów ) WORDPRESS

Kiedy decydujesz się zamówić swoją stronę internetową i wybrałeś jako silnik WordPress, to dobra decyzja ( chociaż są lepsze ), rozglądasz się za motywem (szablonem ), dla swojej strony czyli tym co zobaczy twój użytkownik kiedy wejdzie na twoją stronę.

Na tym etapie mamy tak naprawdę 3 drogi.

  1. Stronę zrobić na gotowym szablonie. Jest to szybka i najtańsza opcja ale bardzo często ucierpi na tym optymalizacji oraz szybkość i wydajność twojej strony .
  2. Zrobić szablon za pomocą narzędzi typu visual builder. Opcja ta jest bardzo zbliżona do tej wcześniej, takie wtyczki ciągną za sobą więcej skryptów oraz zasobów które trzeba wczytać, a kod przez nie generowany bardzo często generuje straszny bałagan psując poprawną semantykę.
  3. Opcja tworzenie wszystkiego od zera. My tak pracujemy i to chcemy ci polecić. Motyw inaczej mówiąc szablon WordPress pisany zera to to czego potrzebujesz aby twoja strona działa szybko i była dobrze zoptymalizowano pod wyszukiwarki w tym Google.

Dedykowana szablon WordPress to po pierwsze szybkość, po drugie unikalność, po trzecie optymalizacja. Gotowe szablony i te robione za pomocą narzędzi wizualnych są z reguły obciążane wielkimi ilościami kodu którego nie potrzebujesz, to z kolei przekłada się na szybkość ładowania strony a to jest jednym z ważnych czynników przy pozycjonowaniu twojej strony internetowej.

Dedykowany szablon WordPress

WYDAJNOŚĆ

Motyw jest pisany tylko dla ciebie w jednej i jedynej wersji. Dzięki temu twoja stroną jest unikalna.

SZYBKOŚĆ

Szablon jest dedykowany dla ciebie i zawiera tylko to czego potrzebujesz. Strona ląduje się błyskawicznie a twoi użytkownicy to docenią.

BEZPIECZEŃSTWO

Dedykowany motywy to również bezpieczeństwo. Kod twojego motywy znasz tylko ty i nikt inny.

Jak przebiega proces tworzenie wtyczki na platformę wordpress

User Story

Na samym początku, musimy od ciebie uzyskać jak najwięcej informacji odnośnie twoich wymagań, oraz przestawimy ci również możliwości po jakich możemy sie poruszać.

Zasugerujemy sprawdzone rozwiązania, swoiste „must have”.

Tworzenie motywu

Po otrzymaniu niezbędnych informacji, oraz ustaleniu szczegółów rozpoczynamy pracę.

Twój dedykowany szablon zaczyna powstawać wedle twoich wymagań oraz uwaga które możesz wprowadzać na bieżąco w procesie jej tworzenia, gdyż dostarczamy ci link do serwera gdzie on powstaje.

Testy

Twój motywy jest gotowy. Zaczyna przechodzić do etapu ostatnich szlifów. Zanim oddamy go w twoje ręce i twoich użytkowników, musimy mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

W tym celu przeprowadzamy szereg testów jednostkowych, akceptacyjnych oraz integracyjnych.

Zakończenie

Dzięki twojemu nadzorowi, nasza współpraca przebiega sprawnie.

Motyw jest gotowy. Integrujmy go z WordPressem.

Nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi i zajmie miejsce które może być twoje

Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę