Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja to nie to samo do czego przyzwyczaiły nas filmy sci-fi. Obecnie AI to bardziej algorytm przypominając w działaniu ludzkie neurony. Przy odpowiedniej wiedzy oraz odpowiednim poziomie umiejętności możemy zaprzęgnąć go aby ułatwiał nam życie, oraz pomógł rozwijać nasz biznes.

Jak podaje „State of Artificial Intelligence for Enterprises aż 80% ankietowanych firm deklaruje, że już inwestuje lub planuje inwestycje w tego typu technologie, a 30% planuje ich zwiększenie w najbliższych trzech latach. Wniosek jest prosty, nikt nie chce zostawać tyłu. I Ty nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi.

Przykładowe Wykorzystanie

BOTY

Programy napisane i uczone aby imitować twoich pracowników, Są one bardzo często wykorzystywane w pierwsze linii kontaktu z klientem

Mogą przyjąć zamówienie, pokierować klienta w rozwiązaniu problemu, odpowiedzieć na często zadawane pytanie, ale na tym nie koniec.

BEZPIECZEŃSTWO

Kolejnym ciekawym zastawaniem ai w informatyce jest bezpieczeństwo

Niezależnie od dnia, lokalizacji algorytmy analizuję ruch w poszukiwaniu „odchyleń od normy”, a te z kolei klasyfikując na poszczególne działy, i odpowiednio reagując.

ZABEZPIECZENIA

Wyobraź sobie sytuacje w której masz stronę na która użytkownicy mogą wgrywać np. zdjęcia.

Model sztucznej inteligencji może analizować treść zdjęcia oraz odpowiednio reagując np. kiedy ktoś wrzuci treści niedozwolone.

APLIKACJE

W połączeniu z rzeczywistością rozszerzoną sztuczna inteligencja pokonuje kolejne bariery.

Aplikacje dodające ci wieku, zmiana twarzy, ocena wieku, nastroju czy płci to tylko czubek góry lodowej możliwości dla algorytmów.

SYSTEMY REKOMENDACJI

Masz juz swój sklep internetowy to rozwiązanie dla ciebie szczególnie interesujące

system rekomendacji oparty o sztuczna inteligencje analizując użytkownika podpowie mu towary czy usługi, a tobie zapewni zadowolonego klienta.

OSZCZĘDNOŚCI

Zlecenia spływają, klienci dzwonią a skrzynka zapełnia się mailami z zapytaniem o ofertę

Wszystko to możesz osiągnąć korzystając z rozwiązań opartych o sztuczną inteligencje.

Może może być twoim pracownikiem, pracującym 24/7.

NOWOCZESNOŚĆ

Dzisiaj korzystamy z rozwiązań jakie jeszcze dekadę temu pozostawały w sferze sci-fi. Co oczywiste, nie da się uniknąć postępu technologicznego co więcej jest on konieczny.

Dlatego już dzisiaj zacznij korzystać w rozwiązań jaki oferują ci najnowocześniejsze technologie i wyprzedź konkurencje nie o krok a o kilometry.

Nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi i zajmie miejsce które może być twoje

Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę