Projektowanie sklepów internetowych Poznań

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, tworzenia oraz wdrażania sklepów internetowych dla klientów z Poznania i okolic. Zarówno Nasze doświadczenie jak i wiedza pozwala nam tworzyć sklepy internetowe, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się zwiększoną sprzedażą i zadowoleniem swoich klientów.

Potrzebujesz profesjonalnego i atrakcyjnego sklepu internetowego, który przyciągnie klientów i zwiększy Twoje zyski? Zaufaj nam – jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się projektowaniem sklepów internetowych w Poznaniu. Oferujemy kompleksową usługę, od analizy potrzeb i wymagań, przez projekt graficzny i programowanie, po testy i wdrożenie. Tworzymy sklepy internetowe dopasowane do Twojej branży, optymalizowane pod kątem wyszukiwarek i urządzeń mobilnych, łatwe w zarządzaniu i aktualizacji.

Jeśli masz swój sklep stacjonarny i chcesz zwiększyć swoje obroty to posiadanie sklepu internetowego to konieczność. Warto zadbać o to aby sklep był taki jakiego potrzebujesz. W Naszej firmie to ty decydujesz jakie funkcjonalności ma zawierać twój sklep.

Z uwagi na to iż tworzenie sklepów internetowych to jeden z filarów naszej firmy. Wszystkie robione przez nas sklepy internetowe tworzymy tak aby były zgodne z wytycznymi Google oraz dobrze się pozycjonowały.

Bo to właśnie pozycjonowanie oraz reklama w Google, to następny krok na drodze twojego sukcesu w branży eCommerce. Dlatego nasza oferta, nie kończy się na samym sklepie a Zadbaniu o Twój sklep internetowy kompleksowo.

Tworzenie sklepów www Poznań

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, tworzenia oraz wdrażania sklepów internetowych dla klientów z Poznania i okolic. Zarówno Nasze doświadczenie jak i wiedza pozwala nam tworzyć sklepy internetowe, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się zwiększoną sprzedażą i zadowoleniem swoich klientów.

NOWOCZESNOŚĆ

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii „web developmentu” twój sklep może posiadać wszelkie udogodnienia np. takiej jak w modele 3D prezentujące twój produkt.

A nawet dzięki rzeczywistości rozszerzonej dzięki której zobaczy twój towar, przymierzy twój towar jeszcze przed zakupem

DOSTĘPNOŚĆ

Sklep Internetowy to bezkonkurencyjna dostępność. Z każdego miejsca oraz medium od telefonów po telewizory.

Niezależnie od dnia, lokalizacji do każdego miejsca na ziemi możesz sprzedawać swoje usługi, towary itd.

CZAS I PROSTOTA

Dlaczego sklepy internetowe przyciągają taką maskę klientów? Odpowiedz jest prosta, to czas i wygoda w porównaniu do sklepów stacjonarnych.

Żadnych korków, kolejek, nie interesuje cię pogoda. Wybierasz płacisz i niebawem towar jest u ciebie.

ZASIĘG

W porównaniu do sklepu stacjonarnego, twój sklep internetowy nie ma ograniczeń lokalizacyjnych, twoje produkty, usługi możesz sprzedawać w dowolnym miejscu dla dowolnego klienta.

KOSZTY

Cena sklepu internetowego to ułamek kosztu jaki musisz w porównaniu do sklep stacjonarnego. U nas możesz mieć już w pełni funkcjonalne sklep od 5.000 PLN. Co więcej możesz te kwotę podzielić na raty.

WYGODA

Do każdego wykonanego przez nas sklepu dodajemy szybkie płatności oraz różne formy dostawy.

Dobry sklep internetowy

Dobry sklep internetowy to dzisiaj konieczność jeśli chcesz zwiększyć dochody firmy. W porównaniu do sklepu stacjonarnego nie ma tutaj ograniczeń, twoje produkty, usługi możesz sprzedawać w dowolnym miejscu.

Jak przebiega proces tworzenie sklepu internetowego

User Story

Na samym początku, musimy od ciebie uzyskać jak najwięcej informacji odnośnie twoich wymagań, oraz przestawimy ci również możliwości po jakich możemy się poruszać.

Zasugerujemy sprawdzone rozwiania, takie „must have” dla twojego sklepu internetowego.

Tworzenie sklepu

Po otrzymaniu niezbędnych informacji, oraz ustaleniu szczegółów rozpoczynamy pracę.

Twój sklep zaczyna powstawać wedle twoich wymagań oraz uwaga które możesz wprowadzać na bieżąco, gdyż dostarczamy ci link do serwera gdzie powstaje twój sklep internetowy.

Testy

Twój sklep internetowy zaczyna przechodzić do etapu ostatnich szlifów. Zanim oddamy go w ręce twoich klientów, musimy mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

W tym celu przeprowadzamy szereg testów jednostkowych, akceptacyjnych oraz integracyjnych.

Zakończenie

Dzięki twojemu nadzorowi nad projektem, nasza współpraca przebiega sprawnie a projekt nabierał finalnie wyglądu oraz funkcjonalności zgodnego z twoimi oczekiwaniami.

Projekt jest zakończony przenoszony na serwer oraz zgłoszony do Google co za tym idzie, trafi w ręce twoich klientów.

Obsługa posprzedażowa

Na tym etapie wspieramy Ciebie w rozwoju oraz dbamy o Twój sklep internetowy

Abyś Ty nie musiał martwić o całą techniczną otoczkę i mógł się skoncentrować na tym co robisz najlepiej, czyli swojej ofercie dla twoich klientów.

Aż 87 % kupujących zapytanych dlaczego taka formę zakupów wybrali odpowiedziało „Całodobowa dostępność sklepów i serwisów online”

Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę