Dedykowane wtyczki WordPress

WordPress to obecnie najpopularniejszy CMS na świecie. Używany jest przede wszystkim do tworzenia stron internetowych lecz nie tylko. Za pomocą tysięcy dostępnych wtyczek jego funkcjonalności jest dowolnie rozszerzona. Powstają na nim sklepy internetowe a nawet całe portale, lecz nawet przy tak ogromnej ilości dostępnych wtyczek, zapewne często zdarza się iż szukasz czegoś konkretnego i nie możesz znaleźć, i w akcie desperacji instalujesz 4 / 5 wtyczek które sie uzupełniają i godzisz sie na półśrodki aby chociaż zbliżyć się do wymaganej funkcjonalności.

Takie działanie może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Po pierwsze każda dodatkowa wtyczka to przeważnie większy czas ładowania strony a to ma również wpływ na jej pozycjonowanie, po drugie każda dodatkowa wtyczka to potencjalna bramka hakerów do twojej strony. Idealnym wyjściem w takiej sytuacji jest napisanie wtyczki dedykowanej, wedle twoich potrzeb i wymagań, i tutaj możesz liczyć na nas.

Dedykowana wtyczka wordpress

WYDAJNOŚĆ

Wtyczka jest pisana pod dokładnie tę funkcjonalność która potrzebujesz, skupia sie na niej i nie ma żadnych zbędnych elementów, które by ją dociążały.

DOSTĘPNOŚĆ

Wtyczkę tworzymy pod konkretną wersję silnika wordpress, z uwagi na to iż nie każdy aktualizuję swoje strony ( to błąd ), lecz takie sa realia a my wychodzimy im na przeciw.

BEZPIECZEŃSTWO

Najwięcej włamań na trony internetowe oparte na platformie wordpress jest właśnie przez wtyczki. To m.in. przez tom że do kodu wtyczek ma dostęp każdy. Dedykowana wtyczka jest tylko u ciebie nigdzie indziej.

Jak przebiega proces tworzenie wtyczki na platformę wordpress

User Story

Na samym początku, musimy od ciebie uzyskać jak najwięcej informacji odnośnie twoich wymagań, oraz przestawimy ci również możliwości po jakich możemy sie poruszać.

Zasugerujemy sprawdzone rozwiązania, swoiste „must have”.

Tworzenie wtyczki

Po otrzymaniu niezbędnych informacji, oraz ustaleniu szczegółów rozpoczynamy pracę.

Twoja wtyczka zaczyna powstawać wedle twoich wymagań oraz uwaga które możesz wprowadzać na bieżąco w procesie jej tworzenia, gdyż dostarczamy ci link do serwera gdzie ona powstaje.

Testy

Twoja wtyczka jest gotowa. Wtedy zaczyna przechodzić do etapu ostatnich szlifów. Zanim oddamy ją w ręce twoja i twoich użytkowników, musimy mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

W tym celu przeprowadzamy szereg testów jednostkowych, akceptacyjnych oraz integracyjnych.

Zakończenie

Dzięki twojemu nadzorowi, nasza współpraca przebiega sprawnie.

Wtyczka jest gotowa. Wędruje na twoją stronę WWW gdzie będzie pracować już dla Ciebie.

Nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi i zajmie miejsce które może być twoje

Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę