Pozycjonowanie stron www Warszawa

Pozycjonowanie strony internetowej to proces, który ma na celu poprawę widoczności Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że dzięki odpowiednim działaniom, strona pojawia się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania dla określonych fraz kluczowych.

Pozycjonowanie może obejmować wiele różnych działań, zarówno na stronie (np. poprawa struktury i treści), jak i poza nią (np. budowanie linków). Celem tych działań jest zwiększenie popularności strony wśród użytkowników i ułatwienie im znalezienia jej w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Warszawa

Jeśli masz już swój sklep internetowy, kolejnym etapem powinno być jego pozycjonowanie. Bo właśnie pozycjonowanie, to kluczowy element strategii marketingowej każdego e-sklepu, zwłaszcza gdy chodzi o lokalne frazy dla miast np. dla klientów z Warszawy. Dzięki odpowiednim działaniom, sklep ma zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większą liczbę odwiedzin i potencjalnych klientów, a to z kolei na większe zyski.

Jeśli tworząc sklep internetowy, skorzystałeś z Naszych usług i tworzyłeś sklep internetowy w Naszej firmie, masz optymalizacje SEO w cenie więc ten krok masz już za sobą, optymalizacja SEO jest ważnych czynnikiem w pozycjonowaniu.

Sam proces pozycjonowania obejmuje wiele różnych działań, zarówno na stronie (np. optymalizacja treści i struktury, poprawa opisów produktów), również działań w kodzie sklepu, jak i poza nią, a wszystkie działania mają na celu zwiększenie popularności sklepu wśród użytkowników i ułatwienie im znalezienia go w wynikach wyszukiwania.

Dobrze przeprowadzone pozycjonowanie, zwłaszcza na lokalne frazy dla konkretnych miast w konsekwencji zwiększy ruch na stronie. Dzięki temu sklep przyciągnie więcej klientów i wygeneruje większe zyski. Pamiętaj, że lokalne pozycjonowanie jest kluczowe dla sklepów internetowych, które chcą dotrzeć do klientów w konkretnych lokalizacjach ale też bardzo dobrą startem pod pozycjonowanie globalne np. na cała Polskę.

Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

Pozycjonowanie to słowo klucz pod którym kryje się cały szereg czynności które sprawią, że twoja strona internetowa czy sklep internetowy będzie się znajdował na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach i co za tym idzie zobaczy ją większa ilość użytkowników a to prowadzi do zwiększenie obrotów co za tym idzie twoich dochodów.

Pozycjonowanie generalnie możemy podzielić na dwa kategorie,

  • Pozycjonowanie lokalne i te jest dobrą opcją kiedy twoje usługi oferujesz głownie lokalnie np. dla Warszawy czy Krakowa. Wtedy chcesz aby klienci z tych okolic widzieli twoją stronę czy sklep internetowy na wysokiej pozycji
  • Pozycjonowanie globalne np. na skalę całej Polski.

Pozycjonowanie strony internetowej, to kolejny krok jaki powinieneś rozważyć zaraz po jej zrobieniu, czy też po stworzeniu sklepu internetowego, bo przecież musi się o twoich usługach, produktach dowiedzieć każdy zainteresowany nimi użytkownik.

Dlaczego pozycjonowanie jest tak ważne

Pozycjonowanie Strony internetowej

W przypadku strony internetowej, pozycjonowanie opiera się na podniesieniu jej pozycji na frazie czy też frazach w jakich świadczysz swoje usługi.

Pozycjonowanie strony internetowej, czy sklepu to proces długotrwały. Pierwsze efekty pozycjonowania pojawiają sie przeważnie po paru miesiącach.

Pozycjonowanie ma tę przewagę nad np. Kampania reklamową w wyszukiwarce, że twoją stronę zobaczy każdy bez względu na to czy ma czy nie oprogramowanie blokujące reklamy, a te są bardzo popularne bo jak mówią dane to aż 40% użytkowników.

Pozycjonowanie sklepy internetowego

W przypadku sklepu internetowego, pozycjonowanie opiera sie na nie tylko na podniesieniu jego pozycji na głównych frazach, ale też na pozycjonowaniu produktów w twoim sklepie.

Pozycjonowanie sklepu internetowego to również proces długotrwały. i Jak w przypadku strony pierwsze efekty pozycjonowania pojawiają sie przeważnie po paru miesiącach.

W przypadku sklepu bardzo dobre efekty dają również kampanie reklamowe np. Kampania Google Ads, to również mamy w swojej ofercie.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Tutaj cześć z was pewnie jest zaskoczona i myśli sobie ale jak to, to o tym nie decyduje Google?

Odpowiedź jest prosta i w pewnym sensie to prawda o tym decydują algorytmy Google.

Lecz twoja wizytówka na mapach Google to informacja jak każda inna w wyszukiwarce, ją również możemy z optymalizować czy też pozycjonować na mapach.

A wysoka pozycja w twojej wizytówki przekłada się na bezpośrednio na większą ilość telefonów do twojej firmy.

Kampanie Google Ads

Co prawdę nie jest to stricte powiązane z pozycjonowaniem, lecz jej cel jest taki sam czyli

Zwiększenie ilość osób do których dotrzesz z swoją ofertą

Kampanie Google rządzą się innymi prawami niż pozycjonowanie i nie mają pod względem technicznym nić wspólnego z procesem pozycjonowania. Lecz jeśli szukaj sposobu na natychmiastowe zwiększenie ruchu w swoim sklepie czy na swojej stronie internatowej, to Reklama w Google Ads to idealny sposób.

Jak przebiega proces pozycjonowania

User Story

Na samym początku, musimy od ciebie uzyskać jak najwięcej informacji odnośnie twoich usług czy też towarów.

Przygotowanie

Kiedy juz wiemy co będziemy pozycjonować. Przystępujemy do audytu twojej strony, sklepu.

Sprawdzamy czy pasuje do wymagań wyszukiwarek oraz testujemy wydajność

Analiza

Znamy twoje potrzeby, strona jest zoptymalizowana pod pozycjonowanie.

Teraz pora na zrobienie analizy konkurencji oraz oceny ich „siły”.

Otrzymujesz od nas raport z frazami oraz ich informację o tym ile zasobów trzeba aby sie piąć do góry.

Pozycjonowanie

Wszystko jest już dograne na ostatni guzik, więc rozpoczynamy proces pozycjonowania twojej strony czy też sklepu.

Co miesiąc otrzymujesz od nas raport z pozycją strony.

A pozycja twojej strony rośnie.

Nie czekaj aż konkurencja cię wyprzedzi i zajmie miejsce które może być twoje

Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę